Okładka ostatniego numeru Światełka

Okładka najnowszego numeru

W numerze

Historia

Aktualności

debiuty

Kącik przyjaźni

Kontakt

Prenumerata

Komunikat o prenumeracie


Zarząd Główny Polskiego Związku Niewidomych został zmuszony - z powodu braku dofinansowania - do podjęcia decyzji o wydawaniu czasopism „Światełko” i „Promyczek” w 2011 r. w zmienionej formie. Oba tytuły będą wydawane w brajlu i druku powiększonym jako miesięczniki, a w okresie wakacyjnym ukaże się jeden lipcowo-sierpniowy numer podwójny.
Druk czasopism rozpocznie się jednak dopiero wtedy, gdy PZN będzie miał zapewnione środki na ich finansowanie. Do chwili rozpoczęcia druku oba czasopisma będą prezentowane na swoich stronach internetowych: www.swiatelko.wydawnictwapzn.pl, www.promyczek.wydawnictwapzn.pl oraz na stronie PZN www.pzn.org.pl w zakładce Czasopisma.
Czytelnicy, którzy chcą otrzymywać pełną wersję czasopism - pocztą elektroniczną, nieodpłatnie - proszeni są o kontakt mejlowy z redakcją: promyczek@wydawnictwapzn.pl bądź swiatelko@wydawnictwapzn.pl.

W związku z tym pobieranie wpłat od prenumeratorów chcących otrzymywać „Światełko” lub „Promyczek” w brajlu czy w druku powiększonym jest nadal wstrzymane do odwołania.

 


Wydawnictwa Polskiego Związku Niewidomych Sp. z o.o.